Nasıl abone olacağım?
 
1-Öncelikle bir hesap oluşturmalısınız. Bunun için geçerli ve aktif durumda olan bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak.
i) https://dergi.tse.org.tr/Account/Register adresine gidiniz.
ii) Aşağıdaki formu göreceksiniz.

iii)Form üzerindeki alanları doğru bilgilerle doldurunuz. e-posta adresiniz için geçerli ve aktif bir e-posta adresi girmeniz gereklidir. Sizinle daha sonra gerekli olabilecek iletişim, vereceğiniz bu e-posta adresi üzerinden gerçekleşecektir.İlgili alanları doldurup 'Hesap Oluştur' butonuna basınız.
2-Hesabınız başarılı şekilde oluşturulduktan sonra, temel abonelik bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekecektir
i)Sizden isim,adres vb. bilgilerin isteneceği, resmi aşağıda gösterilen form ile karşılaşacaksınız.ii) Eğer 'Temel Abonelik Bilgileri' formu otomatik olarak gelmezse bu forma aşağıdaki adres üzerinden gidebilirsiniz.
https://dergi.tse.org.tr/Home/AboneCreate
Bu formu doldurabilmek için, bir önceki aşamada oluşturduğunuz hesabı kullanarak sisteme giriş yapmış olmalısınız.
Form üzerinde bulunan il,ilçe,semt ve mahalle bilgileri seçiminize bağlı olarak otomatik olarak dolacaktır.
3-Bu işlemleri tamaladıktan sonra anasayfa üzerinden istediğiniz dergi için abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
i)Anasayfamızın görünümü aşağıda verilmiştir.ii) Dergi secimini yapabileceğiniz adreslerden birisinin adresi aşağıda verilmiştir.
https://dergi.tse.org.tr/Home/
İstediğiniz dergiye abonelik başvurusu yapabilmeniz için, hesabınızı kullanarak sisteme giriş yapmış olmalısınız.
Daha sonra örneğin TSE Öncü Çocuk Dergisi aboneliği için, farenizin imlecini 'Öğrenci Aboneliği' butonu üzerine getiriniz. Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi ek bir panel açılacaktır. Panel üzerinde bulunan 'Hesap Oluştur' butonuna tıklayarak abonelik başvurunuzu yapabileceğiniz adrese gidebilirsiniz.
iii) Sitemiz üzerinde gezinirken , sayfanın üstünde eğer aşağıdaki uyarıyı görüyorsanız, 'Temel Abonelik Bilgilerinizi' yani isminizi, adresinizi vb. bilgileri henüz sistemimize girip kaydetmemişsiniz anlamına gelmektedir.Bu durumu ortadan kaldırıp, herhangi bir dergiye abonelik başvurusu yapabilmek için, 2. aşamada anlatılanları yerine getirmeniz gerekmektedir.